Witam w moim świecie,  świecie pełnym pasji.

Pisanie o sobie jest niewątpliwie dla każdego sporym wyzwaniem, dla mnie mam wrażenie ogromnym. Ale stanęłam na wysokości zadania, ponieważ uwielbiam wyzwania :)

Z wykształcenia nauczyciel i pedagog specjalny z kilkuletnim stażem pracy. Prywatnie zakochana, zapracowana żona i mama trójki cudownych chłopców Wiktora (11 lat) oraz bliźniąt: Adama i Piotra (7 lat). Zaś osobiście szczęśliwa kobieta  i matka z przerażającą pasją fotografowania :)

Początki macierzyństwa, kiedy moje dzieci przyszły na świat sprawił, że aparat stał się dla mnie nieodłącznym elementem każdego dnia.  Od pierwszych dni życia moich dzieci, pragnęłam zatrzymać te ulotne dla nas i dla nich chwile. Fotografia zawładnęła mną całkowicie, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Z dnia na dzień, kiedy moje dzieci się zmieniały, ja osobiście odczuwałam wewnętrzną potrzebę indywidualnego rozwoju w dziedzinie fotografii. Bardzo chciałam doskonalić się w tej dziedzinie, aby poczuć, że idę do przodu i moje fotografie stają się „niecodzienne”. Sukcesywnie zdobywałam techniczne wykształcenie w dziecinie fotografii kończąc wiele kursów, studiów fotograficznych czy warsztatów doskonalących.

Z biegiem czasu przyszedł czas na pierwsze spontaniczne sesje wśród rodziny i przyjaciół. Bardzo szybko okazało się, że kadry wychodzące spod mojej ręki mają coraz większą rzeszę fanów. Media społecznościowe jak Facebook czy Instagram sprawiły, że moje fotografie zostały społecznie dostrzeżone.

To, na co niektórzy pracują kilka dobrych lat, ja osiągnęłam w naprawdę krótkim czasie, z czego jestem dumna , mając nadzieję, że nie tylko ja ;)

Wiem, że to wszystko jest efektem mojego podejścia do życia, mojej wytrwałości  w realizowaniu zamierzonych celów.  Cały czas stawiam przed sobą coraz to nowe, wyższe wymagania. Systematycznie biorę udział w specjalnie organizowanych warsztatach fotograficznych ale także, co osobiście odbieram jako ogromny sukces sama prowadzę warsztaty noworodkowe dla początkujących fotografów oraz uczę profesjonalnej obróbki zdjęć.

Na dzień dzisiejszy, pracuję w swoim wymarzonym studiu. Mieści się ono w samym centrum Kielc. Tworzę tam swoje wymarzone kadry, zdjęcia o charakterystycznym, bliskim dla mnie klimacie, innym od pozostałych fotografów na naszym lokalnym rynku.

W studiu wykonuję w nim wszystkie moje sesje: ciążowe, noworodkowe, rodzinne w tym także subtelne sesje kobiece.  Jest ono w pełni wyposażone a wszystko co widoczne jest na zdjęciach pochodzi z zasobów mojego atelier.

Fotograf posiada niesamowitą moc – potrafi zatrzymać w kadrze niepowtarzalne, ulotne chwile. To dla mnie jako fotografia największa nagroda i przywilej.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moim portfolio na niniejszej stronie internetowej oraz do śledzenia mojego profilu na Facebook’u oraz Instagramie.

Pozdrawiam serdecznie.